استاندار یزد: دشمن با تحریک احساسات، اصل نظام و خیمه انقلاب را مورد هجوم قرار داده‌است

به گزارش ایرنا، مهران فاطمی روز چهارشنبه در همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس که همزمان با سراسر کشور و بصورت ویدیو کنفرانس با مقام معظم رهبری، با حضور ۵۰۰ نفر از فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس استان یزد در مسجد حظیره برگزار شد، افزود: گویا دشمنان نظام از یاد برده اند که در سال های نخست انقلاب و در فتنه های مختلف، این مردم هوشیار و وفادار بودند که با یک اشاره مراد خویش، تومار فتنه را در هم پیچیدند.

وی دوران دفاع مقدس را مظهر صلابت و نماد بارز امنیت و غیرت مقدس ملت بزرگ ایران در برابر خناسان و شیاطین مکاری دانست که با دسیسه و نیرنگ، خیال دست درازی و تجاوز به حریم ملت را دارند و تصریح کرد: دوران دفاع مقدس، هشت سال دفاع جانانه و جان برکفانه فززندان امام و دوران پر شکوه و بی بدیلی بود که به همه جهانیان فهماند که این ملت دژ تسخیر ناشدنی است و از این رو بود که امام و بنیاگذار کبیر انقلاب فرمودند ما طالب شهادتیم و به همین دلیل زیر بار ذلت و بندگی غیرخدا نمی رویم.

استاندار یزد ادامه داد: دنیا در دوران زرین دفاع مقدس دید که این ملت سرافراز و مقاوم از جان می گذرد اما از خاک و ناموس و حیثیت و آبرو و دین نمی گذرد و فهمید این ملت که برای تحقق آزادی از خون فرزندان خود مایه گذاشته هرگز حضور بیگانه در حریم خود را بر نمی تابد و هر کوی و برزنی گورستان دشمنانی خواهد بود که فکر تجاوز به این اب و خاک را در سر داشته باشند.

فاطمی اظهار داشـت: قوای مسلح و پیشکسوتان جهاد، شهادت و ایثار و پرورش یافتگان مکتب عشق که دلدادگی و صلابت شهیدان سرافراز حاج قاسم سلیمانی، الله دادی و همدانی را به چشم دیده اند همه نماد مجاهدین فی سبیل الله هستند.

استاندار یزد ادامه داد: دشمن غافل است که این ملت معتقد است که راه قدس از کربلا می گذرد و به تعبیر شهید سلیمانی ما عاشق مبارزه هستیم و به یاری خدا نماز جماعت را در قدس شریف اقامه می کنیم.

همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، همزمان با سراسر کشور و به صورت تماس ویدیو کنفرانس با مقام معظم رهبری در مسجد حظیره یزد برگزار و در این مراسم ۳۰ کتاب حوزه دفاع مقدس رونمایی شد.

دیدگاهتان را بنویسید