امام جمعه یاسوج : ایثارگران و شهدا عظمت را برای مردم ایران به ارمغان آوردند

آیت الله سید نصیر حسینی روز چهارشنبه در آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در دانشگاه یاسوج افزود: دوران طاغوت ارزش های دینی و الهی سرکوب می شد و به دستور آمریکا و انگلیس و جبهه غرب هر سالی یکی از علمای دینی بر زمین می افتاد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمدادامه داد: به طور آشکار حکومت پهلوی شمشیرش را روی گلوی اسلام گذاشت و عمال حکومت پهلوی دست نشانده غرب بودند و هر چه غرب دیکته می کرد انجام می دادند.

وی عنوان کرد: رضا خان در مبحث کشف حجاب در کنار حرم امام رضا (ع)حدود یک هزار و ۶۰۰ نفر انسان را یکجا رگبار کرد و لذا این حکومت طاغوت بود و انسان ها را از نور به سوی ظلمت حرکت می داد.
آیت الله حسینی اضافه کرد: امروز به خاطر ایثارگری های رزمندگان دوران دفاع مقدس و در ادامه شهدای عرصه های مختلف شاهد پیروزی های بزرگ هستیم و روز به روز بر عظمت و مجد این ملت افزوده می شود و نفوذش سراسر جهان را فراگرفته است.

استعمار و استکبار پشت جریانات اخیر هستند

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور ، گفت: دست استعمار و استکبار پشت این جریان است و رهبری و مدیریت می کنند.

آیت الله حسینی اظهار داشت: دشمن این جریان ها را مدیریت می کند و جوانان باید حواسشان باشد و افرادی که به دنبال عزت، نظم و امنیت این سرزمین هستند آگاه باشند که منطق نیست که عده ای خودروها و اموال بیت المال و پلیس را به آتش بکشند و بسیار تاسف بار است.

وی افزود: پلیس حافظ امنیت است و اگر پلیس نباشد امنیتی نیست و این نیروها شبانه روز در حال زحمت کشیدن هستند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: این موارد آشوبگری و آتش زدن ها منطق داعش، اسرائیل و آمریکاست و خیلی عجیب است که برخی ها حرکاتی انجام می دهند که دشمن می خواهد.

دیدگاهتان را بنویسید