محتشمی‌پور: از نظر روحی در AVC کاپ آماده نبودیم

تهران- ایرنا- ملیپوش والیبال زنان گفت: پس از بازی‌های کشورهای اسلامی بلافاصله راهی جام کنفدراسیون آسیا (AVC) شدیم و به دلیل خستگی روحی و روانی نتوانستیم به نتیجه دلخواه برسیم.

هانیه محتشمی‌پور روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا درباره عملکرد تیم ملی والیبال زنان، اظهار داشت: ما بلافاصله پس از کسب نقره در بازی‌های کشورهای اسلامی اسلامی به فیلیپین برای حضور در جام کنفدراسیون آسیا اعزام شدیم. بازیکنان از نظر فیزیکی و روانی برای حضور در این رقابت‌ها آماده نبودند.

وی افزود: سطح تیم‌ها در این رقابت‌ها پایین نبود. یک یا دو تیم با ترکیب اصلی خود شرکت نکرده بودند. چین و ژاپن نیز با تیم‌های دوم آمده بودند و در مجموع کیفیت این تیم‌ها خیلی خوب بود. به دنبال این بودیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم اما به آن نتیجه دلخواه نرسیدیم.

عضو تیم ملی والیبال زنان درباره تاثیر حضور الکساندرا کمپدلی در والیبال بانوان گفت: انتخاب سرمربی با تصمیم فدراسیون بود و باید به او فرصت داده شود. زیرا در تغییر تکنیک ما خیلی نقش زیادی داشت.

وی اضافه کرد: در تیم ملی والیبال مردان وقتی سرمربیان بزرگی آوردند، حداقل ۲ سال طول کشید تا نتیجه حضور آن سرمربی را ببینند و این موضوع درباره بانوان هم صدق می‌کند. به طور قطع نیاز است تا تکنیک‌های روز دنیا را در رده پایه یاد بگیریم. اگر این اتفاق بیفتد کار راحت‌تر پیش می‌رود.

محشتمی‌پور یادآور شد: باید روی تکنیک‌ بیشتر کنیم و نباید تکنیک‌های اشتباه را همچنان ادامه دهیم. در کل تغییر در تیم ملی والیبال زنان از تکنیکی بوده و این تغییر کاملا مشهود است اما تغییر در تاکتیک‌ها زمانبر است.

وی درباره دیدارهای تدارکاتی گفت: با رده‌های پایه برخی تیم‌های اروپایی بازی کردیم،آنها قد بلند هستند و دفاع بلند این تیم‌ها ما را به چالش می‌کشید. کیفیت تمرین این بازیکنان با ایران متفاوت است.

ملی‌پوش والیبال زنان با اشاره به اینکه در این فصل از لیگ برتر برای سایپا بازی می کنم، اظهار داشت: در این فصل ترکیب سایپا به جز دو بازیکن کلا تغییر کرده؛ اما کادر فنی تغییری نداشته است. امیدوارم بتوانیم از عنوان قهرمانی دفاع کنیم و در حد و اندازه خود ظاهر شویم.

 • محتشمی‌پور: مربیان داخلی به اندازه بازیکنان والیبال کم تجربه هستند

  محتشمی‌پور: مربیان داخلی به اندازه بازیکنان والیبال کم تجربه هستند

  تهران- ایرنا- ملی‌پوش والیبال زنان گفت: مربیان خارجی که جزو بهترین‌های دنیا محسوب هستند، می‌توانند…

 • پایان آقای خاص در کشتی/ بُرد استقلال و شکست پرسپولیس در بازی دوستانه

  پایان آقای خاص در کشتی/ بُرد استقلال و شکست پرسپولیس در بازی دوستانه

  تهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در بیست‌ونهم شهریور ماه سال ۱۴۰۱ به…

 • سهیل مهدی: ملی‌پوشانِ داخلی، دو روز در هفته در اختیار کی‌روش خواهند بود

  سهیل مهدی: ملی‌پوشانِ داخلی، دو روز در هفته در اختیار کی‌روش خواهند بود

  تهران- ایرنا- رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: با توجه به جلسه با…

 • ملی پوشان فوتبال زیر باران تمرین کردند

  ملی پوشان فوتبال زیر باران تمرین کردند

  تهران- ایرنا- سومین تمرین تیم ملی فوتبال با حال و هوای بارانی در اتریش…

 • تداوم صدرنشینی قزوینی‌ها در لیگ دسته اول فوتبال/ فجر برنده جدال لیگ‌برتری‌های سابق شد

  تداوم صدرنشینی قزوینی‌ها در لیگ دسته اول فوتبال/ فجر برنده جدال لیگ‌برتری‌های سابق شد

  تهران- ایرنا- هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال با تدوام صدرنشینی تیم…

دیدگاهتان را بنویسید